مهدی صمدانی یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 03:41 ب.ظ نظرات ()
با درود. 

در پست معرفی وبلاگ عرض کردم که پاسخ دادن یا اظهار نظر کردن در مورد مطالب مطرح شده آسان است. کافی است روی گزینه «ارسال دیدگاه» در پایین پست مربوطه کلیک کنید، نظرات دیگران را بخوانید و اگر تجربه یا پیشنهادی دارید در کادر مربوطه یادداشت کنید.  

کادر مربوط به پاسخ شما شامل اطلاعات زیر است:

نام: 
شما در انتخاب نام آزادید و حتی می توانید یک حرف از حروف الفبا را انتخاب کنید. ولی توصیه جدی من این است که برای حفظ حریم خصوصیتان از نام مستعار استفاده کنید. برخلاف گروه تلگرام و واتس اپ که مطالب پست شده فقط برای اعضا قابل مشاهده است، در وبلاگ مطالب منتشر شده برای هر کس که آدرس وبلاگ را داشته باشد قابل رویت است. از آنجا که ما در بعضی موارد ممکن است در باره اطلاعات خصوصی و محرمانه خودمان مطلبی بنویسیم، بهتر است که از بردن نام واقعی، اعلام شماره تلفن، و آدرس ایمیل خود احتراز نماییم. 
نام من که نویسنده وبلاگ هستم برای همگان روشن خواهد بود. من پیشنهاد می کنم از یک روش یکنواخت مثلا dardashna3, dardashna2, dardashna1 الی آخر استفاده کنیم. در جواب این پست، خودتان را بمن معرفی کنید و من برایتان نام مستعار به ترتیب دریافت درخواست تعیین خواهم کرد.

ایمیل:
نیاز به ذکر ایمیل نیست. این گزینه را خالی بگذارید. در صورتی که بخواهید خصوصی به شما جواب دهم، اعلام  ایمیل لازم است.

آدرس وبلاگ:
این قسمت را خالی بگذارید.

متن نظر:
در این قسمت نظر خودتان را تایپ کنید و پس از وارد کردن عبارت تصویر (رمز روبات نبودن) دکمه ارسال را کلیک کنید. 

من و سایر دوستان ادمین پس از دیدن متن شما و تایید آن، از آن رونمایی می کنیم. این روش تایید کردن کمک خواهد کرد که اگر پستهای نامربوطی دیدیم، از انتشار آن جلوگیری کنیم.

در باره مطرح کردن پرسش جدید توسط شما مراقبین عزیز، تحت عنوان «چگونه پرسش جدیدی مطرح کنم؟» برایتان توضیح داده ام.