مهدی صمدانی جمعه 21 اردیبهشت 1397 10:40 ب.ظ نظرات ()

درود بر دوستان عضو گروههای دردآشنا و برگزیدگان،

با فیلتر شدن تلگرام، بدلایل متعدد، هنوز عده زیادی از ما کوشش می کنیم راهی برای فعال سازی آن جستجو کنیم. برداشت من این است که در بیشتر موارد، حاصل این پیگیری ما، نتیجه ای جز اتلاف وقت و ایجاد استرس، که حتما در عزیزان ما هم اثر نامطلوب می گذارد، ندارد. من هم از این قانون مستثنی نیستم گو اینکه بیش از یک هفته است که این جستجو را کنار گذاشته ام. دلیل عمده من در این تصمیم این بوده است که حتی اگر من راهی پیدا کنم و آن راه روز بعد بسته نشود، بدون بقیه شما عزیزان مراقب و به تنهایی، با چه کسی می توانم تبادل نظر کنم؟

من با کمک آرزو خانم و همفکری با تیم مدیریت تالار گفتگو، راهکاری جدید در قالب یک وبلاگ برای شما عزیزان درست کردیم. آمار بازدید حکایت از آن دارد که بیشتر شما به این وبلاگ سر زده اید ولی اثری از عکس العمل شما بصورت مثبت یا منفی و طرح پرسشهای جدید در این وبلاگ وجود ندارد.

همچنین، هر دو گروه واتس اپ ما (دردآشنا و برگزیدگان) هم کماکان فعالند ولی تبادل نظر و همفکری در باره امور مراقبت در آنها بسیار کمرنگ شده است. شاید یکی از دلایل آن همین خستگی مربوط به کند و کاو ما درباره تلگرام باشد.  

درخواست من این است که لطفی بخودتان و عزیزتان بکنید و جستجوی راه حل تلگرام را فعلا تعطیل نمایید. از دو گزینه وبلاگ و واتس اپ، هرکدام را که می پسندید برگزینید و حال و هوای کمک و به اشتراک کذاشتن تجربه های مراقبتی خودتان را مانند گذشته پر رنگ نمایید. تمایل من به استفاده از وبلاگ، اطمینان بیشتر از استمرار آن است. با کمی تمرین، همه ما بسرعت از خم و چم آن آگاه خواهیم شد.

آدرس وبلاگ محض یادآوری: http://dardashnadementiaforum.mihanblog.com

به امید دیدار هر چه بیشتر شما عزیزان.