مهدی صمدانی شنبه 22 اردیبهشت 1397 09:08 ب.ظ نظرات ()
با درود به عزیزان مراقب،

پرسش متداول این است که راهکار استفاده بهینه در خواندن وبلاگ تالار گفتگو چیست؟ 


روش اول استفاده از فهرست موضوعی وبلاگ است. شما لیست «آرشیو موضوعی» مطالب را در سمت چپ و بالای وبلاگ مشاهده می کنید. با انتخاب موضوع مورد نظر خود، همه مطالبی که تحت آن سرفصل دسته بندی شده است در اختیار شما قرار می گیرد. مثلا اگر روی عنوان «آموزش استفاده از وبلاگ» کلیک کنید تمامی مطالب پست شده این سرفصل به ترتیب از جدیدترین به قدیمی ترین در دسترس شما قرار می گیرد.

روش دوم استفاده از لیست «آخرین پست ها» می باشد. این لیست بلافاصله بعد از آرشیو موضوعی و در سمت چپ صفحه وبلاگ قرار دارد و همه پستها به ترتیب تاریخ از جدید ترین به پایین برایتان لیست می شود. خاصیت این فهرست این است که شما با اسکرول کردن کمتر و بدون نیاز به از نظر گذراندن متن کامل همه پستهای قبلی، به راحتی به پست مورد نظرتان دسترسی پیدا می کنید. 

روش سوم این است که پس از باز کردن وبلاگ، پستها به ترتیب از جدیدترین به پایین در اختیارتان قرار دارد. فرق این روش با روش دوم در این است که برای رسیدن به پست مورد نظر، شما همه پستهای تاریخ ماقبل آنرا از نظر خواهید گذراند. همانطور که مشاهده می کنید، من پست «اول از اینجا شروع کنید» را برایتان پین کرده ام تا کاربرانی که برای اولین مرتبه به وبلاگ مراجعه می کنند، از راهنمایی مختصری بهرمند شوند.

توجه: در اکثر گوشیهای هوشمند، به دلیل کوچک بودن عرض صفحه نمایش، آرشیو موضوعی و لیست آخرین پستها در انتهای صفحه نمایش داده شده است.