مهدی صمدانی پنجشنبه 7 آذر 1398 08:54 ب.ظ نظرات ()

 

با درود به برگزیدگان و دردآشنایان عزیز،

درود بر قهرمانان گمنام، مراقبت کنندگان از بیماران فرسایش مغز

 

قبلا در باره ماه نوامبر که ماه تشکر و سپاسگزاری از فرشتگانی است که بدون چشمداشت، مسئولیت مراقبت کردن از عزیزی را که به آلزایمر یا سایر انواع فرسایش مغز(دمانس) مبتلاست برعهده گرفته‌اند، صحبت کرده‌ایم.

امروز در آمریکا روز شکرگزاری است. در این روز معمولا اعضا خانواده از دورترین نقاط کشور دور هم جمع می‌شوند و از نعمتهای فراوانی که به آنها ارزانی شده است در کنار هم سپاسگزاری می‌کنند. من لیستی طولانی از موهبتهایی که از آنها برخوردارم تهیه کرده‌ام و گاه و بیگاه با خواندن آن به خودم یادآوری می‌کنم و انرژی می‌گیرم. توصیه می‌کنم شما هم چنین لیستی تهیه کنید و از انرژی مثبتی که به شما می‌دهد لذت ببرید. از بزرگی این لیست و آنهمه موهبت که از آن برخوردارید تعجب خواهید کرد.  

امروز که به پایان ماه نوامبر نزدیک می شویم، مایل هستم که از یکایک شما عزیزان، از این جامعه باورنکردنی دردآشنایان و برگزیدگان، تشکر کنم. شما  که تعهد کرده‌اید به عزیزانی که به انواع فرسایش مغز دچارند، ۲۴ ساعته و هفت روز هفته خدمت کنید. از اینکه عضو این خانواده کوچک ما هستید و بی‌ریا و با نهایت ازخود گذشتگی از آنچه که دارید مایه می ‌گذارید سپاسگزارم. شاید عزیزان شما نتوانند مراتب سپاس خود را آنطور که باید ابراز کنند ولی به شما اطمینان می‌دهم که از داشتن شما خوشنود و قلبا راضی هستند. به شما خداقوت می‌گویم و برایتان پایداری و توان بی‌پایان آرزو می‌کنم.