مهدی صمدانی جمعه 4 خرداد 1397 09:06 ب.ظ نظرات ()

با درود به مراقبین عزیز،


یازدهمین جلسه رو در روی مراقبین فرسایش مغز عصر سه 

شنبه اول خردادماه ۱۳۹۷ در محل مرکز تحقیقات مغز و اعصاب 

دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد. در این جلسه ۵ نفر 

مراقبحضور داشتند.


مطابق معمول، نیمه اول جلسه به بحث آزاد و پرسش و پاسخ 

برگزار شد. در نیمه دوم، راههای دسترسی به خدمات پروژه 

دردآشنا و استفاده بهینه از آن مورد بحث قرار گرفت که 

فرازهایی از آنرا به آگاهی علاقمندان می رسانم.


پروژه دردآشنا دو کانال ارتباطی مهم برای مراقبین عزیز ایجاد 

کرده است.


اولین کانال ارتباطی وبسایت دردآشناست  www.dardashna.ir

1)    وبسایت دردآشنا  که دربردارنده بیش از ۱۵۰ مقاله علمی و عملی است، جامع ترین منبع راهکارهای مراقبتی برای دردآشنایان عزیز می باشد. هر زمان که پرسش جدیدی در امور مراقبت برای شما مطرح است، این وبسایت در اختیار شماست. علاوه بر مقالات فوق، مهمترین پرسش و پاسخهای گذشته تالار گفتگوی دردآشنا را نیز در وبسایت بارگزاری کرده ام.

2)    دو کلیپ آموزشی در دست تهیه داریم که یکی سابقه تشکیل و اهداف ایجاد وبسایت را بیان می کند و دیگری راههای استفاده بهینه از آنرا نشان می دهد.


کانال ارتباطی دوم، وبلاگ تالار گفتگو برای تبادل افکار و تجربیات مراقبین فرسایش مغز(دمانس) میباشد.  http://dardashnadementiaforum.mihanblog.com/

1)    با توجه به مشکلات دسترسی به پیام رسان تلگرام، این وبلاگ را ایجاد کردیم که مراقبین عزیز بتوانند با خاطری آسوده پرسشهای خود را مطرح کنند و از تجربیات سایر مراقبین و کارشناسان پشتیبان دردآشنا، در حل مشکلات خود سود ببرند.

2)    استفاده از وبلاگ آسان است. هر پرسشی که برایتان مطرح است را با کلیک کردن روی «ارسال دیدگاه» بدون توجه به موضوعی که تحت آن دیگاه خود را مطرح می کنید، در وبلاگ تایپ کنید. من آن پرسش را با سرفصلی مناسب برای اظهار نظر سایر مراقبین رونمایی خواهم کرد.

3)    از اینکه اشتباهی صورت بگیرد هراس نداشته باشید. من در صورت لزوم خصوصی با شما تماس گرفته راهنمایی لازم را انجام خواهم داد. پیام شما را تا زمانی که مدیر وبلاگ تایید نکند، شخص دیگری نخواهد دید. بهمین صورت از ارسال پیامهای ناباب توسط افراد متفرقه جلوگیری خواهم کرد.

4)    کلیپ آموزشی دیگری برای راهنمایی استفاده بهینه از وبلاگ در دست تهیه دارم که امیدوارم راهکارهای استفاده از وبلاگ را برای شما عزیزان بوضوح بیان نماید.


خواهشمندم اگر پرسشی در این زمینه دارید ذیل «ارسال

دیدگاه» مطرح نمایید. منتظر حضور فعال شما دردآشنایان و 

برگزیدگان در وبلاگ تالار گفتگو هستم.