مهدی صمدانی سه شنبه 29 خرداد 1397 03:29 ب.ظ نظرات ()

با درود به مراقبین عزیز،

 

در پادکستهای قبلی به معرفی تاریخچه پروژه دردآشنا، وبسایت دردآشنا، و کتاب جامع 

راهنمای مراقبین فرسایش مغز پرداختم. در پادکست جدیدی که امروز در کانال 

دردآشنا در آپارات بارگزاری کردم، به معرفی زنجیره بهم پیوسته خدمات پروژه 

دردآشنا از جمله تالار گفتگوی مراقبین فرسایش مغز پرداخته ام.

 

به باورمن و تایید بسیاری از مراقبین عزیز، ایجاد تالار گفتگوی دردآشنا که منحصرا به  پرسش و پاسخ مراقبین عزیز در باره امور مراقبت می پردازد، وقت و بی وقت و با راهنمایی های سایر دردآشنایان و برگزیدگان، در معرفی راهکارها و ایجاد آرامش در مراقبین و عزیزان آنها موثر بوده است. از همه کسانی که در این امر خیر پشتیبان ما بوده اند بی نهایت سپاسگزارم. امیدوارم که با به اشتراک گذاشتن تجربیات خودتان، دست یاری و همفکری خودتان را از سایر مراقبین دریغ نفرمایید.

 

با شروع مشکلات تلگرام، تالار گفتگوی دردآشنا در تلگرام، در واتز اپ، و همچنین در 

این وبلاگ رونق همیشگی خود را از دست داده است. از دردآشنایان و برگزیدگان عزیز دعوت می کنم با همت و فعالیت خود مخصوصا در این وبلاگ که به آسانی در کامپیوتر و گوشی هوشمند شما قابل دسترسی است، رونق گذشته را به تالار گفتگو برگردانند. پادکستی در راهنمایی استفاده از وبلاگ چندی قبل در آپارات بارگزاری کردم. اگر آن را ندیده اید، توصیه می کنم حتما در اولین فرصت ببینید. لینک دسترسی:‌  https://www.aparat.com/v/NZHOM

 

شما تنها نیستید. مراقبین بیشماری قبل از شما در این راه پر تلاتم قدم گذاشته اند و آماده اند تجربیات خود را با شما به اشتراک بگذارند. آن دردآشنایان و برگزیدگان را پیدا کنید و با همفکری، این مسئولیت و تعهد بزرگ را هر چه بهتر و موثر تر به پایان ببرید. 

به امید اینکه خدمات پروژه دردآشنا راهگشایتان باشد.

 

برای دیدن پادکست جدید در باره زنجیره بهم پیوسته خدمات دردآشنا به لینک زیر 

مراجعه نمایید:

https://www.aparat.com/v/vblBp